Laureta Hasani
Laureta Hasani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 25 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Laureta Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka kryer shkollën e mesme pë muzikë. Ajo ka eksperiencë në fushën e muzikës, por si instrumentiste. Prej tri vitesh ajo i bie pianos dhe e praktikon atë çdo ditë. Laureta është një natyrë krenare dhe nuk pendohet asnjëherë për veprimet që bën. Në vitin 2017, Laureta Hasani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Skena e ‘The Voice of Albania’ është e para në të cilën ajo u ngjit si këngëtare. Ka karakter të fortë dhe këtë e shfaqi dhe gjatë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0