Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laureta Hasani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: pop

Laureta Hasani është këngëtare. Ajo ka kryer shkollën e mesme pë muzikë. Ajo ka eksperiencë në fushën e muzikës, por si instrumentiste. Prej tri vitesh ajo i bie pianos dhe e praktikon atë çdo ditë. Laureta është një natyrë krenare dhe nuk pendohet asnjëherë për veprimet që bën.

Në vitin 2017, Laureta Hasani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Skena e ‘The Voice of Albania’ është e para në të cilën ajo u ngjit si këngëtare. Ka karakter të fortë dhe këtë e shfaqi dhe gjatë performancave.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet