Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laureta Krasniqi - S'e Mohoj Gabimin Tim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

28/02/2011

2011-02-28T20:27:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Mohoj Gabimin Tim" kënduar nga Laureta Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laureta Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet