Laureta Meci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Kucove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Laureta Meci është një këngëtare e njohur. ENGLISH: Laureta Meci is an immigrant from her native Albania. Her and her family moved to Athens, Greece in 1995. In 1998 she came to the United States to pursue her college studies and in the past three years has begun to follow a career path in performing arts. She has completed courses at the prestigious Stella Adler School of Acting in New York City and continues to advance her career in acting, singing, and modeling. Laureta has been invol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Peraj

Valbona Zhuleku

Alisa Baraku

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Mimoza Gjikola (Mimi)

Linda Mirena

Elida Kryeziu

Behare Shala

Valentina Rama


Tags: Laureta Meci

Krijo Një Kartolinë