Laureta Pjetri
Laureta Pjetri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Durres Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 12 Maj 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi

Biografia

BIOGRAFIA: Laureta Pjetri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Laureta ka lindur me 12.05.2000 ne qytetin e Durresit. Origjina e saj eshte Mirdita. Laureta eshte studente e kantos ne Akademine e Arteve. Laureta kendon cdo lloj zhanri muzikor dhe ka publikuar disa kenge popullore me te cilat ka patur goxha sukses. Më datë 18 Shtator 2020, Laureta Pjetri publikon videoklipin "Nana Me Ban Nuse". Muzika e këngës u punua nga Mendi Buci. Më datë 13 Shkurt 2021, Laureta Pjetri publikon videoklipin "Liar". Pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0