Official Video

Laurin Dezdari - Mos Me Le  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/08/2019

2019-08-01T20:00:02Nga ajo dit qe te njoftova ty
Mendja smu hek nga ata sy
Ata sy te zi si nata
Zemra per ty mdigjet si flaka

Prind me thonin se jam i vogel
Un si ndegjova e ta kapa doren
Tash me jemi rritur dhe akoma jemi bashk
Ishalla trashigohem ashtu siq ne kemi dasht

Ne asnje moment per asnje arsyje
Mos me le moj zemra ime
Bonu pjes e jetes time
Ama besen qe une ta thash ty

Ne asnje moment per asnje arsyje
Mos me le moj zemra ime
Bonu pjes e jetes time
Ama besen qe une ta thash ty

Nga ajo dit qe te njoftova ty
Mendja smu hek nga ajo bukuri
Ajo bukuri qe ma ke ti
Me jep jet dhe lumturi

Sa her te zgjohem ne mengjes
Fjalet e tua kur ti ndegjoj
Zeri yt aq i embel
Zemren time shum ma gezon

Ne asnje moment per asnje arsyje
Mos me le moj zemra ime
Bonu pjes e jetes time
Ama besen qe une ta thash ty

Ne asnje moment per asnje arsyje
Mos me le moj zemra ime
Bonu pjes e jetes time
Ama besen qe une ta thash ty

Ne asnje moment per asnje arsyje
Mos me le moj zemra ime
Bonu pjes e jetes time
Ama besen qe une ta thash ty