A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lavdie Bujari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Lavdie Bujari është një këngëtare e njohur. Më datë 5 Nëntor 2014, Lavdie Bujari publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Anonimos....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa

Entela Ilirjani

Sevi

Gentiana Bujupi

Lili

Lina

Venera Imeri

Dorina Vinca

Gledis

Jorida Zaimaj


Tags: Lavdie Bujari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019