A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lavdim Kasumaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Lavdim Kasumaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Shkurt 2019, Lavdim Kasumaj publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 5 Gusht 2019, Lavdim Kasumaj publikon videoklipin "Leonela"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Kollari

Redioni

Geni Vesholli

Mirjan Athina

Ylber Franca

Astrit Rrenja

Sardi Gs

Silvi Nishtulla

Xhevdeti

Enver Ahmeti


Tags: Lavdim Kasumaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019