A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lavdim Kasumaj - Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2019

2019-02-25T20:48:01

Dikuj ja fala zemren,
E lendova veten,
Kur se kisha prit se ma ban ket zesen
2x

Refrain:

Sonte jam pa ty edhe prap jam bind,
Shum von e kam kuptu se ti sishe per mu
2x

Kemi pas shum plane,
Ti e zgedhe tradhtin,
Dashnin ti e vrave,
Qe pata per ty
2x

Refrain:

Sonte jam pa ty edhe prap jam bind,
Shum von e kam kuptu se ti sishe per mu
2x


Ky tekst u dërgua nga I.qakaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019