Audio

Laver Bariu - Kaba Me Motive Permetare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2017

2017-03-19T13:52:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaba Me Motive Permetare" kënduar nga Laver Bariu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laver Bariu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Laver Bariu:

Më Shumë...