Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laver Bariu - Moj Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Moj Nuse", por nuk këndohet nga Laver Bariu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laver Bariu - Moj Nuse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/03/2017

2017-03-15T11:00:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Nuse" kënduar nga Laver Bariu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laver Bariu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gezim Salaj & Valdet Luka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj nuse qafen gastare x2
Me t'pa synin a t'vjen marre? x2

Hiq mos t'vijn moj marre ty eee x2
Paske sy per djal te ri ee x2

E moj Lulije
Hajde me sevda eee

E pse nuk ndejte moj te baba ala eee x2

E t'luti baba
T'luta edhe vete
O Ilir aga bre m'len edhe si mjete
O Ilir aga m'len edhe si mjete

Kisha me ba flutur me hyp ne lise x2

Me pa Ilirin cfar darsma ka nise, cfar darsma ka nise x2

Mos m'pyt Lulije o se asht marre x2

Se Ilir aga ban e darsem t'madhe
ban e darsem t'madhe x2

Cke nuse qe qan me lot, qan me lot x2

Ke dhan nanen vetem sot, vetem sot x2

Per ne qosh moj vet e mir, vet e mir x2

E gjen nanen ma te mir, ma te mir x2Më Shumë Këngë Nga Laver Bariu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet