A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lawson është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lawson is a British pop rock band, consisting of Andy Brown (guitar, lead vocals), Ryan Fletcher (bass guitar, backing vocals), Joel Peat (lead guitar, backing vocals) and Adam Pitts (drums). The band's debut album, Chapman Square, was released on 22 October 2012 and reached number three on the UK Albums Chart. To date, the band have achieved six UK top 20 hit singles. They are named after Liverpool-based surgeon Dr. David Lawson who performed li...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rbd

La Quinta Estacion

One Direction

High School Musical

T.A.T.U.

Spice Girls

Jonas Brothers

Lady Antebellum

Kudai

Nickelback


Tags: Lawson

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019