Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laxarela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  33
BIOGRAFIA: Laxarela është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2003, Lazarela publikon albumin "Ika Dhe S'te Pashe". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Te Dija Te Vogel". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Kitara Ime E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareIka Dhe S'te Pashe (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Donika Pecollari

Teuta Dyrmishi

Esmeralda Kaso

Tefta Kondo

Griselda Pepa

Blerta Agolli

Luljeta Konomi Haxhi

Eglantina Doko

Merushe Xhihani

Rezarta Hoxhaj


Tags: Laxarela, Lazarela

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet