A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lazo
  • Gruja Edhe Burri

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lazo - Gruja Edhe Burri  (Feat. Emine Toska)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/02/2013

2013-02-09T17:56:04

Featuring

Emine ToskaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gruja Edhe Burri" kënduar nga Lazo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019