Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18
 • Emri i Vërtetë:
 • Adonis Dollapi
 • Vendlindja:
 • Tropojë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Lazy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete ADONIS DOLLAPI dhe jeton ne Tirane. Ben pjese ne grupin OMERTA, ka bere shume kenge dhe ka marre pjese edhe ne festivale. Më datë 5 Gusht 2011, Elia publikon videoklipin "Game Over", në bashkëpunim me Lazy. Në Nëntor 2012, Elia merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Je Ti", në bashkëpunim me Lazy. Më datë 3 Gusht 2013, Lazy publikon videoklipin "1 Ne 1 Milion", të cilën ja dedikoi të fejuarës së tij, e cila ishte edhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Eleminimi

Mali G Grand Thugz

KMC

Baballesh

Tru Pak

Leuname

Tankilla

Ace

Albboy

Tags: Lazy, Adonis Dollapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet