A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lazy - Per Ty Tropoje  (Feat. DMC aka Babloki)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/09/2009

2009-09-08T16:56:01

Featuring

DMC aka Babloki


Intro:Yehh (kalle kalle kalle) DMC aka Babloki, Lazy

DMC:

Tropoj per emer tanin un po knoj, Per ty Tropoja jem t keqen un e boj
per ty per qdo trull shqiptari jom krenar i shqipes t'lir jom ngjyra kuq e zi e .... ne hapsir
Tropoj per emer tanin un po knoj, Per ty Tropoja jem t keqen un e boj
per ty per qdo trull shqiptari jom krenar i shqipes t'lir jom ngjyra kuq e zi e .... ne hapsir

Tropoj per emer tanin un po knoj, Per ty Tropoja jem t keqen un e boj
per ty per qdo trull shqiptari jom krenar i shqipes t'lir jom ngjyra kuq e zi e .... ne hapsir
Tropoj per emer tanin un po knoj, Per ty Tropoja jem t keqen un e boj
per ty per qdo trull shqiptari jom krenar i shqipes t'lir jom ngjyra kuq e zi e .... ne hapsir

Outro:

PO ku ka me djemt e tropojes me qikat e tropojes , me ujt e valbones,
me mrekullit e natyres, die mos um gjelozoni e din zoti ku um ka qit
en tropoj(haha) Dashni krejt shqiptarve


Lyrics submited by Fatjon MustavatajKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019