Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lazy - Ain't No Sunshine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-20T21:30:11+00:00omerta ju futa ksaj loje me plot pasoja se disha nje ku do me nxirte loja kur bora kongen epare unemar shokun e zemres mas ktij problemi fillojn problemet e jetes bona jetn gur po ato si qujta emigrimi ime ish ajo qe une vuajta u ktheva ne vend tim qe kish vjet pa e pa
tani e kuptova si vendi jot ska e boj gjumin rehat se e di qe mos ma kapin andej kisha frik kudo qe hidhsha hapin kto osht leku problemi qe une kam noshta se di po une jom ky qe jom omerta tatoo e kom mu ne krah jom betu me kon tjetr jo ska as i hapa quant as i help do jem omerta deri n fuck in the help dikur se disha ca domethon vujtja zotit per memire une ju lusja kom shoqnian e beses dhe shokun e jetes kur si kom bo naze kulets jo qi boj sot po si lutem njeriut une dhe vllaznia jen akrenaria e veriut na kena lon ikona ne te gjitha zonat tjeter bojn veten dhe na bojm tonat cdo dita na po ju sjellim supriza dhe tjert po thon shqipria ka kriz dhe me mua e ki pisk kur ti vete e ke nis e kom thon dhe po ta thom po ta dish hej shoki une sdi me tbo presjon as du me thon qa me vete une kom po e jetoj jeten per qefin tim po pate na nji gjo hajde bojm nji kallzim


Ky tekst u dërgua nga Denis Ymeraj
Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet