Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Lazy - 1 Ne 1 Milion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40

Komente

2 🔥

03/08/2013

2013-08-03T21:02:29+00:00Per ty kom interes se pa ty une vdes
Se kuptoj jeten pa ty ne mengjes
ne telefon nje sms ku thuhet jeta ime
sikur dje edhe sot me te njetat perjetime
Kom shum kujtime te bukra me ty
Skam nevoj per fjal
Ti lexoj mendimet n'sy
Une e pa ty ket pytje sja boj vetes
N'qofte se ti je larg mu m'hup kujtimi jetes

Kom vler per ty une e di une di
Nuk muj pa ty une pa ty une pa ty (x2)

Ref x2
Je nji ne nje million dhe te kam vetem ty
Se ma e mira ti je Princesha ime (x2)

E du jeten me ty sikur edhe ti me mu
Vetem gjonat me te bukra per ty i kam menu
Kam bo shum gabime po shpejt jam pendu
Ndjenja te verteta je ti qe une du
Bone per mu se shpejt vjen nje dit
Plane per t'ardhme bashk me arrit
Zemer ti je nji ne nji million
Kur jena bashk askush tjeter sekziston

Kom vler per ty une e di une di
Nuk muj pa ty une pa ty une pa ty (x2)

Ref x2
Je nji ne nje million dhe te kam vetem ty
Se ma e mira ti je Princesha ime (x2)


Ky tekst u dërgua nga Xhesikaa   Adela1
Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet