Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Lazy - N’Bela  (Feat. Elia)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

06/12/2019

2019-12-06T17:00:10+00:00

Featuring

Elia

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Lazy

Video Produksioni:

MAX Production
Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo

Lazy /

Ej Dashnin mos ma kthe ti empy
kur po tshoh n'bentley po mdukesh sikur candy
Ket djalin nuk e len ti se nuk e njeh ti
Per mu krejt veti djali ma trendy
Jom gocha lazy pa mu bo dalje n'exit
Ajde ta boj testin jeten ta boj film
Masnaj gjeje mesin na tdy qysh po mesim
na tdy qysh po mesim na tdy qysh po mesim

Mujna shume ty me t'ofru
ama nuk ofroj si tjert
A po vjen a po vjen me mu
zemer ritmin a ma ndjek

Elia/

Merci beaucoup
Une ty tdu
a po mdon edhe ti mu
Dhe nfund tbotes per ty vi
Je t'aime à la folie

Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo


Fly Mode, Hight mode
kur jena bashk jena ma t'fort
krejt i kom vec ti m'mungon
ti je vet jeta Lazy te don
Ku o Leki Leki o dhe Lazy Lazy
un e Djegi Djegi per ty Lady Lady
E din vet ti E din vet ti
24/7 bohet Termeti


Mujna shume ty me t'ofru
ama nuk ofroj si tjert
A po vjen a po vjen me mu
zemer ritmin a ma ndjek

Elia/

Merci beaucoup
Une ty tdu
a po mdon edhe ti mu
Dhe nfund tbotes per ty vi
Je t'aime à la folie

Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet