Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lea - Fundi I Botes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fundi I Botes".
3. Video është e këngës "Fundi I Botes", por nuk këndohet nga Lea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea - Fundi I Botes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/09/2012

2012-09-16T21:01:02+00:00Pse është kaq e vështirë kur dikush lë?
Pse dhemb aq shumë kur një lot mbi rënien faqe?
Kur më i mirë që ju mund të në këtë moment ata janë të gjithë vartës.
Pse dashuria është e shkurtër pse është e paharrueshme ..
Pse është kaq e vështirë për të marrë mbi ty dhe në atë moment që ju dëshironi të vdisni?
A mendoni se fundi i botës
që ju nuk mund të jetojnë pa
se ju nuk do të jetë në gjendje për të marrë mbi ..
Pse dhemb aq shumë edhe pse ju e dini
për këtë qëllim që marrëdhëniet në heshtje ..
Ju e dini se kur në fund nuk do të jetë e lehtë
harrojnë momentet e këqija ju kujtohet vetëm e bukur
harroni të gjitha lufton dhe trazirave


Ky tekst u dërgua nga Fati
Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet