Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea - Larg Nuk Sheh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Nuk Sheh".
3. Video është e këngës "Larg Nuk Sheh", por nuk këndohet nga Lea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea - Larg Nuk Sheh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"

Komente

Asnjë Koment

14/05/2013

2013-05-14T21:29:30+00:00Eshte logjike dhe
Shume e mundshme qe
Ftohen ndjenjat ne lidhje

Por nuk kuptova pse
Tradhetine e more
Menjehere si zgjidhje

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj

As ne nje bote tjeter
Nuk do tja uroja
Vetes nje jete me ty

Se nuk ka me asgje
Qe na kthen si ishim
Nga nje shpirt ne u beme dy

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj

Disa vepra sfalen kurre
Vec qe mundesh e je burre
Zemra ime nuk eshte gur

Disa vepra sfalen kurre
Vec qe mundesh e je burre
Zemra ime nuk eshte gur

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj


Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet