Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea Metolli - Believe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Believe".
3. Video është e këngës "Believe", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea Metolli - Believe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ne Vena"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2013

2013-07-06T14:14:08+00:00BLASTA : Yeah it's Blasta in your speakers now
And i got Lea right next to me
Tell me if you are ready now
Bounce and shake it up
Move girl ...

LEA : Dallimet skan rendesi
i bardh , i verdh , i zi
bage or armani be what you wanna be
me stil apo pa plan
Hey baby , you're just fine
Afro a rastaman
qytetet skan rendesi jug apo veri
lindje a perendim dallimet skan kufi
Ska lidhje qka pin Boo soda o malibu
Red and black or golden blue
REF : Hey qyteti merr flak prap zjarr
Kufijt i thejme qdo hap every day and night
neper secilin kat me gotat lart
Black fish is calling you
BLASTA : Lemme know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty
Let me know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty
Let me know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty
Let me know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty
Here i go again the assassin
The beat's my plan now watch me travelin
Goin hard , goin mad , goin in limit
Kufizime ska thejm kufinin
Set the club in FIYA always when i come alone
Ksaj here vij me ty nuk ki mu ni alone
Vodka Whiskey when i coming on
Njerz chill me ni ane tjert sdu mi lon

LEA : Hey qyteti merr flak prap zjarr
Kufijt i thejme qdo hap every day and night
neper secilin kat me gotat lart
BLASTA : Let me know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty
Let me know if you are ready to party
Naked and naughty get naked and naughty


Ky tekst u dërgua nga BOSJA
Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet