Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea Metolli - Ti Sje Mire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Sje Mire".
3. Video është e këngës "Ti Sje Mire", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea Metolli - Ti Sje Mire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ne Vena"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2013

2013-07-06T14:21:00+00:00Vjen nje kohe kur ndarja
Mund te jete zgjidhja me e mire
Ska me peshe as fjala dhe jeta behet e veshtire

Sa here u ktheva syte sa here i mshela per ty,per ty
Tash kur u ndame me vjen e me kercenohesh ne sy,ne sy

REF:

Ti sje mire kur mendon se nga ti kam frike si femije
Sa ka njerez naive keto dite..

Shume inat me vjen kur reagon e flet me ze te larte
Kur ne qafe mban shenjat e buzeve te saj cdo nate

Sa here u ktheva syte sa here i mshela per ty,per ty
Tash kur u ndame me vjen e me kercenohesh ne sy,ne sy

REF:

Ti sje mire kur mendon se nqa ti kam frike si femije
Sa ka njerez naive keto dite

Ti sje mire kur mendon se nga ti kam frike si femije
Sa ka njerez naive keto dite x2


Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet