Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea Metolli - Me Zemer Te Zeze

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zemer Te Zeze".
3. Video është e këngës "Me Zemer Te Zeze", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea Metolli - Me Zemer Te Zeze  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ne Vena"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2013

2013-07-06T14:21:18+00:00Mes Teje dhe vetmise
E Zgjedhi Vetmine Yeah..

Edhe nese kurre nuk e provoj
dashurine

Nese une ndonjehere kam lot ne sy
Te jesh i bindur se s'kan te bejne me ty

E urrej Boten pse ka mashkuj si ti
Njerez me zemer t'zeze
E urrej veten pse humba kohe me ty
Pse vetes kot i dhashe shprese

Njeri qe ndjenjat i ka humbur dhe si gjen
Yeah...
Qe asnje femer nuk e sheh sa vlen
Krejt jane te njejta per ty
Ti nuk ben dallim
Enderrat e tyre ti i kthen n'trishtim

E urrej boten pse ka mashkuj si ti
Njerez me zemer t'zeze
E urrej veten pse humba kohe me ty
Pse vetes kot i dhashe shprese


Ky tekst u dërgua nga Alea
Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet