Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea Metolli - Everyday And Night

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Everyday And Night".
3. Video është e këngës "Everyday And Night", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea Metolli - Everyday And Night  (Feat. Blasta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ne Vena"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blasta

06/07/2013

2013-07-06T14:22:11+00:00Yeah , it’s Blasta on your speakers now
And I got Lea right next to me
Tell me if you’re ready now
Bounce and shake it up
Move girl

Lea:
Dallimet s’kan rendesi
I bardh , I verdh, I zi
Bagge or armani, be what you wanna be
Me stil apo pa plan, hey baby you’re just fine
Afro a rastaman
Qytetet s’kan rendesi, jug apo veri
Lindje a perendim dallimet s’kan kufi
Ska lidhje qka pin boo, soda o malibu
Red and black or golden blue

Ref:
Hey qyteti merr flak prap zjarr
Kufijt i thejm çdo hap, every day and night
Neper secilin kat me gotat lart
Black fish is calling you

Blasta:
Lemme know if you ready to partey
Naked and naughty get naked and naughty(3x)
Here I go again , It’s me the assassin
The beat’s my plane now watch me travelin
Goin hard, goin mad, goin in
Limite kufizime ska, thejm kufinin
Set the club on fiya always when I come alone
Ksaj here vi me ty nuk ki mu ni alone
Vodka whiskey gin when I’m coming on
Njerzt chill me ni ane, tjert s’du mi lon

Ref:
Hey qyteti merr flak prap zjarr
Kufijt i thejm çdo hap, every day and night
Neper secilin kat me gotat lart
Black fish is calling you (2x)

Blasta:
Lemme know if you ready to partey
Naked and naughty get naked and naughty (4x)


Ky tekst u dërgua nga Aidda
Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet