Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lea Muharremi - Like  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ditelindja"

Komente

Asnjë Koment

19/01/2014

2014-01-19T12:10:17+00:00Une jam Lea
vajze me shume kulture
m`pelqen ti ndrroj stilet
e te dukem cool

cool te dukem ne qytet
cool edhe ne shkolle
fotos time ne facebook
te gjithe like t`ja bajne

Like ne shkolle like ne qytet
pelqejne stilin tim
komentet per ore e cast
ne facebook me vine

Jam qekjo qe jam
dhe cool du me mbet
shopingun e dua shume
blej dhe n`internet.


Më Shumë Këngë Nga Lea Muharremi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet