Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lea Muharremi - Mësuesja E Motrës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ditelindja"

Pjesëmarrëse në

Çelesi Muzikor 8 Junior

Komente

Asnjë Koment

21/04/2014

2014-04-21T18:20:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mësuesja E Motrës" kënduar nga Lea Muharremi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lea Muharremi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lea Muharremi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet