Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lea Muharremi - Festa E Abetares  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2015

2015-10-03T11:02:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Festa E Abetares" kënduar nga Lea Muharremi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lea Muharremi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lea Muharremi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet