Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lea Nici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lea Nici është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 6 Janar 2013, Lea Nici & Ida Krasniqi publikojnë videoklipin "Bleta". Më datë 7 Janar 2015, Lea Nici & Ida Krasniqi publikojnë videoklipin "Loja Me Shami"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Artina Berisha

Gojarta Perlica

Vesa Kiseri

Nea Hamza

Lindiana Athanasiu

Vesa Morina

Elmedina Morina

Blorentina Morina

Diona Vishaj

Valeza Salihu

Tags: Lea Nici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet