Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leandra Toska - Kengen E Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur dëgjoj unë kitarën
Diçka n’mua vlon
Fillojnë të dridhen telat
Zëri larg më shkon

Muzika po fillon
Të gjithë më adhurojnë

Hip-hop, rap e fanki
Dallim për ne s’ka
Muzika është e mirë
Është fenomenal
Dikush bën me dorë
Të luajmë rok’en’roll

Refreni:
Këngën e dua
Mua më plotëson
Këngën e dua
Zemrën ma kaplon
Këngën e dua
Në botë tjetër jam
Këngën e dua
Këngëtare e mirë jam

Për skenë bëhem gati
Emocione s’kam
E di se mirë do shkojë
Unë për skenë jam
Tani më nuk habitem
Edhe unëë zbavitem
Hip-hop, rap e fanki
Dallim për ne s’ka
Muzika është e mirë
Është fenomenal
Dikush bën me dorë
Të luajmë rok’en’rollNuk kemi video për këtë këngë.
Leandra Toska - Kengen E Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kengen E Dua".
3. Video është e këngës "Kengen E Dua", por nuk këndohet nga Leandra Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leandra Toska:


Komente 0