Official Video

Leandro - S'te Fal  (Feat. Bnm)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/11/2019

2019-11-13T18:00:00Nje flet e grisur prap nga fletorja ime
Nisa te shkruaj per ty,por si shuaj dot zhgenjimet
Femra ime,
Ka dy vjet qe nuk jemi me bashk
2017 dite nentori data 7

Zbulova se nje nat zemra jote ish rrembyer
U ktheve ne tradhetare,pak a shum e nxorre ftyren
e mbushur gjith inat e penduar qe ke lindur
kujtove se ate nate ta mbanit sekretet e bindur

po un nuk jam ti,kam indetitet tjeter
ambicja per pushtet dhe per lek me ben te verber
qe kur kam nis rap kam me vete qent e rruges
me tregojn ca po ndodh,

24 ore kush eshte ai qe del me ty
Ndoshta ka nevoj ta di
Qe ska ne krah nje engjell por ka fatin e zi
Si cigare qe do flaket ne trotuar
E zgjodhe vete te shkelesh nja nga nje cdo kalimtar

Ti se meritove te te fal
Un pa ty I vetem ja kam dal
Lyeje veten bardh e zi
Tradhetia eshte denim
Ti se meritove kete refren
Por un doja vetem te te them
Zemren e ke shitur ti
Dhe ka vend per cdo njeri

Pis nuk du tbehem pis,nis majat vet I ngjis
Diss nuk te bej miss,
Sje kurr te kjo kenge kam tdrejtat e historis
Emrin tend se permend se me bezdis

Mundohesh t imponohesh me levizje provokuse
Po ai qe ste njeh thot me vete gjeta nuse
Mosbesuse,qe ne pershtypjen e pare
Nuk e di si ja arrite me ma mar

Zemren time ato 3 muaj gjith gezim
E kujtoj me mall sepse kurr zdo kem pendim
Se ta kam dhen me qef cdo dhurat edhe cdo puthje
Por vetem amanet ti prej meje ke nje lutje

Nese veten tende do ta duash ndonjeher
Kujtohu se sa shum ti ke shkelur neper bese
Por je cigare qe do flakesh ne trotuar
E zgjodhe vet te shkelesh nje nga nje nga kalimtar


Më Shumë Këngë Nga Leandro Hida: