Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lebibe Feka është një shkrimtare e vogël. Jeton ne komunen e Vushtrris dhe eshte nxense ne shkollen emesme te ulet "ANDON ZAKO QAJUPI"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Kelmendi

Djellza Behramaj

Alberita Rashani

Rinesa Hamzaj

Ajla Aliu

Bleona Emini

Lejla Bela

Albena Bajraktari

Ezana Morina

Genta Maliqi

Tags: Lebibe Feka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet