Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ledi & Geri - Nje Hap Perpara (Vec Nje Hap)  (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/08/2009

2009-08-05T13:37:45

Featuring

Kastro Zizo

Më Shumë Nga

Geri (F)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Hap Perpara (Vec Nje Hap)" kënduar nga Ledi & Geri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin