Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Femër Biz-I (Feat. Samanta Karavella)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  25

Dua dy fjale me mi thane
Ne nje nate me shi
Perqafim te ngrohte
Kur nuk na shef njere
Nje puthje e nxehte
Nje lutje per mua
NJe enderr e keqe
JO me ste DUA

Krejt e din se n'CLUB
Ledi nuk merr poza
VIP n'TV une me shume tifoza
Kujtojn se sun e boj
Aman prap e boj
Presin kur un bi presin kur gaboj
Une i kam ti si ki $$$
aman prap se di NA NA NA
Ledi tash o FREE

Babe
Nuk kam kohe me u marre une me ty
NO NO NO

Singel Lady's per jete NA NA NA
Ca po them eshte e vertete NA NA NA
Senet s'ndryshojn une kam me met e njejte

Jam femer Biz-i ej
Take it easy
Njerzit flasin Shizi-Shizi
Un jam LV ose LEDI VOKSHI

HIIII ... GOODBYE...
Ledi Vokshi
Featuring: Samanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/08/2012
Festivali: Zhurma Show 2012


Ledi Vokshi - Femër Biz-I
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femër Biz-I".
3. Video është e këngës "Femër Biz-I", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0