Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi - Puthme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

24/04/2008

2008-04-24T21:03:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puthme" kënduar nga Ledi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ledi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ledi (F):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet