Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ledi - Nëse Një Ditë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Çmendem Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

13/02/2010

2010-02-13T02:36:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nëse Një Ditë" kënduar nga Ledi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ledi (F):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet