Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Çelo - Te Ndjej Te Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  648Në këtë qytet kam kohë që s'jam parë,
E huaj jam,
Për këtë nuk kam faj,
Ish' natë pa hënë atëherë kur ne u ndamë,
Dhe u harruam se koha s'të fal.

Unë ika larg të mos kthehem kurrë,
Gjithçka të harroj,
Të t'harroj edhe ty,
Tani më lutesh ke një peng ti në shpirt,
T'a kthejmë të shkuarën,
Oh sa çudi!,
E jotja unë të jem përsëri.

Jo nuk të dua,
Është tepër vonë tani, tepër vonë,
Jemi të huaj,
I dashur...vonë,
Zemra u ftoh,
Zemra u ftoh.

Unë e pranoj një puthje këtë natë,
Për gjithë magjinë që ma fale ti,
Kohën s'e kthejmë dot pas,
Të dy ne e dimë,
Kujtimi mbetet veç si një stoli.

Jo nuk të dua,
Është tepër vonë tani, tepër vonë,
Jemi të huaj,
I dashur...vonë,
Zemra u ftoh.

Zjarri u shua,
Në shpirtin tim thellë përgjithmonë,
Të ndjej të huaj,
Është tepër vonë,
Zemra u ftoh.

Zemra u ftoh,
Zemra u ftoh...
Ooooooooh...

Jo nuk të dua,
Është tepër vonë tani,
Tepër vonë,
Jemi të huaj,
I dashur...vonë,
Zemra u ftoh.

Zjarri u shua,
Në shpirtin tim thellë përgjithmonë,
Të ndjej të huaj,
Është tepër vonë,
Zemra u ftoh,
Zemra u ftoh.

Jemi të huaj,
I dashur vonë,
Zemra u ftoh.

Zjarri u shua,
Në shpirtin tim thellë përgjithmonë.
Të ndjej të huaj,
Është tepër vonë,
Zemra u ftoh,
Zemra u ftoh...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   Marin88   EliosshuliLedina Çelo
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: VFM 2007
Festivali: Kënga Magjike 2006
Muzika: Kaliopi
Teksti: Timo Flloko
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Ledina Çelo - Te Ndjej Te Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej Te Huaj".
3. Video është e këngës "Te Ndjej Te Huaj", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 0