Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Çelo - Eja Te Vallezojme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  177

Jeto jeto jete

Qilli blu ne kete mbremje une dhe hena
Kam nje malle dhe nje plage qe ma djeg zemra
Ne kete nate deshiroja
Si e çmendur vetem te vallezoja

E kujtoj ate nate me dashuri
Ne shpirt pa trokitur hyre ti
Ishim prane si neper endrra
Sa çudi harruam ne gjithçka

Ref...x2
Eja eja e te vallezojme
Sonte ritmi te mbreteroje
Kjo muzike te pushton
Si ne enderr te harron

Kjo muzike ne kete nate heshtjen zgjoi
Te gjithe bashke ne vallezim sonte ju ftoj
Thelle ne shpirt nje ze degjova
Neper tinguj veten e harrova

Çdo urim kthen ne shpirt plot dashuri
Kjo muzike vjen tek une e vjen tek ti
Ne çdo fjale qe vjen nga zemra
Po me thote harroni ju gjithçka

Ref...x2
Eja eja e te vallezojme
Sonte ritmi te mbreteroje
Kjo muzike te pushton
Si ne enderr te harron

Si ne enderr te harron harron

Eja me merr e dhimbjen ta harroj
Eja te pres gjithe naten te vallezoj
Dua qe sonte ritmi te mbreteroje
Çdo fjale te them jeten jetoje

Ref...x2
Eja eja e te vallezojme
Sonte ritmi te mbreteroje
Kjo muzike te pushton
Si ne enderr te harron

Si ne enderr te harron


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ledina Çelo - Eja Te Vallezojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Te Vallezojme".
3. Video është e këngës "Eja Te Vallezojme", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 0