Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Çelo - Gaboja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  276

Gaboja...
Këtu nën lëkurë jeton një shpirt
që ti s'e njohe kurrë
Dhe sytë prek ngadalë,
mbushur me dritë
Që kurrë s’e pe ti jo

REFRENI:
Unë ditë për ditë u tjetërsoja
Doja ti ngjasoja asaj
Unë ditë për ditë për ty ndryshoja
Sa gaboja... Po pse të jem ajo?

Gaboja...
Ti kërkoje tjetër emer
Gaboja...
Unë jetoja si një tjetër
Sa e rëndë të zgjohesh vetëm
Po paguaj të vërtetën
Gaboja...
Mbi mëkate flija se të doja.


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimLedina Çelo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Olti Curri
Orkestrimi: Adrian Hila


Ledina Çelo - Gaboja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gaboja".
3. Video është e këngës "Gaboja", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 2