A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledio Arapaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Ledio Arapaj është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Ledio Arapaj publikon albumin "U Puthen Loti Dhe Kenga".

Në Maj 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Nostalgji".

Në Nëntor 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Harresa".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019