A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ledio Arapaj - U Puthen Loti Dhe Kenga


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Song from the album:

"U Puthen Loti Dhe Kenga"


doli bija kembe kembe
hapi dyert port e rende
doli dija zbardhi vend
u luan lule dhe kenge
[2 here]

u keput dega nga rrenja
u tunden odat e renda
u puthen loti dhe kenga
kur e puthi bab e nena
[2 here]

e puthi babai me malle
ju droth buza permbi balle
e po ju derdhen 3 lot ngadale
permbi fustanin e bardhe
[2 here]

rf
u keput dega nga rrenja....................[2 here]

dale moj bij te te puthe syte
te te them 2 fjale nene ashtu si ne gjirin tim
pleqerofsh ne shtepin tende
[2 here]

rf
u keput dega nga rrenja ...........................[4 here]


Lyrics submited by DenisKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019