Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ledio Arapaj - Shqiperi Moj Nene  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"U Puthen Loti Dhe Kenga"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiperi Moj Nene" kënduar nga Ledio Arapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ledio Arapaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet