Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ledion Sveçla

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ledion Sveçla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Ledion Sveçla & Fiona Sveçla marrin pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "E Dua Muzikën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Ajro

Roni Morina

Art Abrashi

Yllnor Kurti

Arian Selmani

Fatlum Ukelli

Nderim Sadriu

Diellon Mustafa

Valmir Begolli

Arianit Bellopoja

Tags: Ledion Sveçla, Ledion Sveqla, Ledion Svecla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet