A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula

Kings ➡ Kings

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Kings

Jesse Pinkman: The game has changed, yo. This is our city, alright? All of it. The whole damn place. Our territory. We're staking our claim. Yo, we sell when we want, where we want. We're gonna be kings, understand?

LEDRI:
Jom Vula
En hip hop nese nuk e dini
Andërr!
Msheleni syt edhe prap em shihni...
Ndjenja ski nese senin sma fillit
Beatin e s'muj si mu vesh holl dimrit
Pse e kom lon se ki kuptu foren
Lion
Pshurri n'hip hop me shenu territorin.
KING!
U kthy perandori
Jom hot se kom lind n'korrik
Flowin e kom kancer jom n'horoskop Gafore!

[REFF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm princ
n'dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret.

YES
I love hip hop to death
Ahh...
Sun e gjen edhe njo qe e bon ma me qef
Ahh...
Ty t'thojn asniher,
Ama mu m'thojn gjithe
CD'n tonde se ngoj si me kon e grith
Auu...
Hip Hopi'n jete, Yes hala pe jetoj
Kusurin e lo se gjith e teproj
Si nata me dite me juve dalloj...
Hip Hopi butik, reperat mall
Ren man, une i likuidoj

[REFF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret.

[4x]
Jom VULA.


Kings

The game has changed,
Yo.
This is our city, alright?
All of it.
The whole damn place.
Our territory.
We're staking our claim.
Yo, we sell when we want, where we want.
We're gonna be kings, understand?

I'm Vula,
In Hip-Hop if you don't know,
Dream,
Close your eyes and again you see me,
You don't have feelings if you don't know me,
A sick beat like wearing thin clothes in winter,
Why i let it you don't understand the joke,
Lion,
I piss on Hip-Hop to mark my territory,
King!
The emperor come back,
I'm hot cause I was born in July,
My flow is cancer,
My horoscope sign is the crab,


Reff.

Call me how you want,
How it comes more easy,
How it comes more easy,

Call me how you want,
If you want you can call me prince,
If you want you can call me king,

Call me how you want,
How it comes more easy,
How it comes more easy,

Call me how you want,
If you want you can call me PRINCE,
If you want you can call me king,

Yes,
I love Hip-Hop to death,
Uhh...
You couldn't find one who has more fun than me
Uhh...
They say to you never,
But they say me always,
Your CD i don't listen like it's broken,
Wuu...
Hip-Hop in life,
Yes i'm living it,
I leave the baksheesh because i always overact,
Like night with day,
With you i discern,
Hip-Hop is a store,
Rapers are big,
Lies man ,
I liquidate them,

Ref.

Call me how you want,
How it comes more easy,
How it comes more easy,

Call me how you want,
If you want you can call me prince,
If you want you can call me king,

Call me how you want,
How it comes more easy,
How it comes more easy,

Call me how you want,
If you want you can call me prince,
If you want you can call me king,

I'm VULA!
(4X)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019