A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula

U Harrum ➡ We Forgot About Each Other

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


U Harrum

Nuk e di pse moti s'jena pa'
Nuk jena pa'
As s'jena bashkë, as s'jena nda'
Nuk jena nda'
As s'jena t'dyt, as s'jena njo
As s'jena nalt, as s'kena ra
Me menu për neve edhe sa?
Veç e di që ment te ti i kom hala

S'po thom shko, as nuk po thom une rri
Nuk po t'thom 'ti kujtomë'
As 'kthema gjysën tem ti'
Unë po vi te ti, unë po vi te ti
Veç kallxom ku je ti, ku je ti?

Se u harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë

Krejt qka ki mi jep
Edhe krejt qka kom ti jap
Nëse ti nuk m'len vet
Edhe une ty t'rri ngat, hey
Dita po ecë shpejtë
E nata po rrin gat
Nëse kohen sun e kthejna
Unë e ti a kthehëm prap?

E di që kena me kon dy
Kena, kena me kon dy
Nëse ti bohësh Hana jem
Edhe une Dilli yt
Nëse kena me kon vet
S'kena, s'kena me kon dy
Mos bon skena, mos bon skena
E çka kena mos m'pyt

Ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Nuk kena fund
Ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Nuk kena fund

Veç u harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë

U harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli m'ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli m'ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli m'ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli m'ka ma-a-a-a-arrë


We Forgot About Each Other

I don't know why we haven't seen each other lately
We haven't seen each other
We are not together, we did not break up
We did not break up
We are not two, we are not one
We are not high, we have not fallen
For how much longer do I have to think about us?
But I know that I still think about you

I'm not saying leave, I'm not saying that you stay
I'm not saying lets remember
I'm not saying give back half of me
I'm coming for you, I'm coming for you
Just say where you are, where you are?

Because we forgot about each other
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you

Everything you have give it to me
Everything I got I'll give it to you
If you don't leave me alone
I'll stay near you, hey
The day goes by fast
The night is staying for a long time
If we can't turn back time
Can we be back together?

I know we're going to be two
We're going to be two
If you become my moon
And I your sun
If we going to be separated
We're not going to be two
Don't act out, don't act out
Don't ask what's up with us

You and me, me
Not you and me, me
Not you and me, me
We'll never end
You and me, me
Not you and me, me
Not you and me, me
We'll never end

Because we forgot about each other
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you

Because we forgot about each other
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
We forgot about each other
We forgot about each other
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you
Ah babe, ah babe
I miss you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019