A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula Feat. Young Zerka

Nona ➡ Mama

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Nona

[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je

[LEDRI:]
Yeah, e t'thirri pas pak
po, po t'thirri pas pak
E di qe t'kom thon
po koh nuk gjeta aspak
E t'thirri pas pak
po, po t'thirri pas pak
jo, s'po ti hupi
po ti rriti shansat
S'e ki iden
sonte nata ku na gjen
Un e di qe po t'pelqen
Kur ky vjen, me vete rremben
A pom kallzon kon e don
Te dyt e dina, ama ti s'e pranon
A pom kallzon kon e don
kur je vet edhe se ki kerkon

[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je

[LEDRI:]
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Se ma t'mirin, se ma t'mirin
afer e ki
Mbylli syte (hej)
hapi syte (hej)
Une e di ça po lyp
Kon e vet, per na dy
T'kallzon sa shkojme...
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
A e di ça m'kish nejt mu mir? Ti
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
E di ça t'kish nejt ty mir...

[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je


Mama

[REF. YOUNG ZERKA:]
And if I want it, I want it Iwant
do you come with me today?
And if I want it, I want it I want
do you come with me today?
Because you're the mama, mama yourself
And you make games, games out of everything
Because you're the mama, mama yourself
When you talk to us, you kill us
'Cause you're the mama, ah
'Cause you're the mama, yeah
'Cause you're the mama, ah
'Cause you... 'cause you're the mama, mama

[LEDRI:]
Yeah, and I call you soon
I, I call you soon
I know that I told you
but I had no time
Yeah, and I call you soon
I, I call you soon
no, I don't reduce,
but I increase your chances
You have no idea
where the night will find us
I know that you like it
When I come and take you with me
Would you like to tell me who you love?
We 2 know it, but you don't accept it
Would you like to tell me who you love,
when you're alone and there's no one around?

[REF. YOUNG ZERKA:]
And if I want it, I want it, I want
do you come with me today?
And if I want it, I want it Iwant
do you come with me today?
Because you're the mama, mama yourself
And you make games, games out of everything
Because you're the mama, mama yourself
When you talk to us, you kill us
'Cause you're the mama, ah
'Cause you're the mama, yeah
'Cause you're the mama, ah
'Cause you... 'cause you're the mama, mama

[LEDRI:]
You're the best, You're the best
You're the best
You're the best, You're the best
You're the best
You're the best, You're the best
You're the best
because the best one, because the best one
sits next to you
Close your eyes (hej)
Open your eyes (hej)
I know what you want
(No matter) who you ask, about us
They'll tell you how good we fit together
Do, do you know what would sit well on you? Me
Do, do you know what would sit well on me? You
Do, do you know what would sit well on you? Me
I know what would sit well on you

[REF. YOUNG ZERKA:]
And if I want it, I want it, I want
do you come with me today?
And if I want it, I want it Iwant
do you come with me today?
Because you're the mama, mama yourself
And you make games, games out of everything
Because you're the mama, mama yourself
When you talk to us, you kill us
'Cause you're the mama, ah
'Cause you're the mama, yeah
'Cause you're the mama, ah
'Cause you... 'cause you're the mama, mama

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019