Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Ledri Vula & Lyrical Son - "Princess Diana"

Teksti origjinal i kenges

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Ledri:]
She's my princess Diana
princess Diana
Kur jom me to une she's my baby mama
My baby mama
Nuk kena Instagrama, skena as telefona
Nuk po dojna drama

Krejt ca po du me te o ni dark n'deti
Mi qel shishet venet deri te hupim vetin
Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin
Rrenqethem direkt si e preki

Yeap, she's my babe
Yeap, hajde pe rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
edhe mal hupim na dy vet
wild thoughts about ya, animal planet
Ndjekum pi shtetin n shtet

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Lyrical Son:]
Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni
Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi
Tri her e kom pa e kom ra n dashni

Se na tdy jena perfet (aaah)
E pres kur jena vet (nahh)
Po du me ta shpreh, meta shkru edhe n letra
Baby no mi mientas, o ka m'vyn e verteta

Pse nuk ma thu edhe sa don me m'majt
Je ka don me t'lut qato je tu e zgat
Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat
Ta dha zemren tem mos m'len kur that

[Ledri:]
Yeap, po po e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges cohen alarmat
Kush hin mes neve si mes 2 zarmavee

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019