Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Sun Rrin Me Neve” Nga Ledri Vula


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
[20-12-2015]
Reperi i njohur Ledri Vula sapo ka prezantuar para publikut projektin e tij më të ri muzikor e që është kënga "SRMN".

"Sun rrin me neve" është një këngë e cila është punuar në studion e RED BOX Entertainment nga Big Bang Beats, e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar vetë Ledri.

Videoklipi është realizuar nga produksioni kosovar Entermedia, e ndërsa çfarë vërehet e veçantë në të është prezenca e reperëve të tjerë të njohur kosovar si: MC Kresha, Gjiko, Vig Poppa, Lyrical Son, Lumi B etj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ledri Vula - S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet