Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kush Po Ia Vë Ledirt Këmbët Në Fytyrë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6
[05-01-2016]
Reperi i njohur Ledri Vula ishte shumë i angazhuar për fundvit me koncerte nëpër qytete të ndyrshme të Kosovës si dhe një mbrëmje muzikore në Amerikë bashk me reperin G4shi.

Së fundmi ai është kthyer në shtëpi pasi ka kaluar edhe disa ditë pushimi në Brezovicë bashk me familjen.

Në një foto që ai ka postuar në rrjetet sociale Ledri shihet bashk me mikun e tij, qenin simpatik i cili ia ka hedhur këmbët në fytyrë Ledrit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0