Më mbaj mend (për 1 muaj)

Me Kë Festoi Mbrëmë Ledri?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[15-02-2016]
Reperi Ledri Vula ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto ku shihet shumë romantik pranë një tryeze me verë dhe me qirinj, kuruar në detaje taman për festën e Shën Valentinit.

Megjithatë ai nuk na e ka prezantuar personin me të cilin e ka kaluar Shën Valentionin.

Mbase mund të ketë qenë edhe thjeshtë vetëm apo me shoqërina por atmosfera që mbizotëron në foto na dyshon që mund të ketë qenë bashk me një vajzë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0